اشاعه فرهنگ استاندارد، نفعش به تک تک جامعه برمی گردد

نیره پیروزبخت، رییس سازمان ملی استاندارد ایران با همراهی معاون تدوین و ترویج استاندارد، مدیرکل آموزش و ترویج و مدیرکل دفتر روابط عمومی و امور بین الملل از مجموعه روزنامه جام جم بازدید به عمل آورد.
به گزارش روابط عمومی استاندارد، پیروزبخت در جریان این بازدید با مهدی عرفاتی، مدیرمسئول روزنامه، گفت و گو کرد و سپس با سردبیر و خبرنگار گروه اقتصادی این مجموعه در خصوص فعالیت های مختلف سازمان ملی استاندارد ایران، قوانین، چارچوب ها، وظایف و مسئولیت ها و همچنین چالش های موجود در جامعه نسبت به موضوع استاندارد به طور مفصل به بحث و تبادل نظر پرداخت و پاسخگوی سئوالات آنان بود.
پیروزبخت در این جمع با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری ( مدظله العالی ) نسبت به حفظ معیارهای اخلاقی در جامعه به ویژه در فضای مجازی گفت: جامعه به دنبال صراحت به همراه صداقت اخبار و اطلاعات است .
وی با بیان اینکه اخبار کذب منجر به تشویش اذهان عمومی می شود افزود: شایعات و بدزبانی ، خطری است که جوانان را به بیراهه می کشاند و در این شرایط حفظ حرمت ها بین نسل های انقلابی بیش از پیش اهمیت دارد.
رییس سازمان ملی استاندارد ایران در این جمع، با اشاره به نقش رسانه ها در فرهنگ سازی استاندارد که سلامت و ایمنی جامعه را به دنبال دارد تصریح کرد: هر کاری برای استاندارد انجام شود، نفعش به تک تک افراد جامعه برمی گردد.
وی از همکاری و همراهی همه رسانه ها به ویژه روزنامه جام جم با سازمان ملی استاندارد ایران در زمینه فرهنگ سازی استاندارد قدردانی کرد. 
در پایان رییس سازمان ملی استاندارد ایران و همراهان با رعایت پروتکل های بهداشتی از تحریریه این روزنامه بازدید کردند و از نزدیک با بخش های مختلف این رسانه آشنا شدند.

برای ثبت نظر باید وارد شوید