مهدی علی پور به عنوان سرپرست جدید دفتر ارزیابی کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی سازمان ملی استاندارد انتخاب شد

مراسم تکریم تقی تقی پور و معارفه مهدی علی پور، مدیرکل سابق و سرپرست جدید دفتر ارزیابی کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی با حضور معاونان سازمان و کارکنان این دفتر برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از استاندارد، مسلم بیات، معاون ارزیابی کیفیت، با تجلیل از خدمات ارزنده تقی پور در دوران تصدی این دفتر از وی به عنوان فردی صادق و مشاوری امین و دلسوز ، یاد کرد.  
معاون ارزیابی کیفیت در ادامه، علی پور را نیز فردی توانمند، با تجربه و اخلاق مدار معرفی و تاکید کرد: در انجام وظایف محوله همچون گذشته با قاطعیت با متخلفان برخورد و با قانون مداران مدارا کنید تا حقی از کسی ضایع نشود.
مهدی علی پور در سخنان ابتدایی خود، بهره گیری از تجارب همکاران این دفتر در اجرای برنامه ها و اصلاح روش های اجرایی با هدف تسریع در کار و ارائه خدمات مناسب را ضروری دانست.
وی توانمند سازی و ارتقای کارکنان، پیشبرد برنامه ها به صورت گروهی و تفویض اختیار به ادارات کل استانها را از دیگر اهداف خود برشمرد و تصریح کرد: ایمنی و سلامت جامعه در تبادل کالا و همچنین ارزی که صرف آن می شود تعهدی است که امیدوارم با کار جمعی بتوانیم به خوبی به آن دست یابیم. 
در این مراسم از فرنگیس خدادادی، معاون این دفتر که به درجه بازنشستگی نائل شد، تقدیر و تجلیل به عمل آمد. 
بیات نیز در بیاناتی، خدادادی را دایره المعارف حوزه صادرات و واردات معرفی کرد و گفت: وی فردی سخت کوش و سرمایه ارزشمندی بود.
مهدی علی پور با ابلاغ رییس سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان سرپرست دفتر ارزیابی کیفیت کالاهای صادراتی و وارداتی منصوب شد.
علی پور پیش از این معاون دفتر ارزیابی کیفیت کالا و خدمات بود.

برای ثبت نظر باید وارد شوید